Connect with us

Осијек го претстави Јован Манев (ВИДЕО)

Хрватскиот прволигаш Осијек го промовираше македонскиот репрезентативец Јован Манев.

Тој дојде од Адана Демирспор и треба да биде големо засилување за одбраната на хрватскиот клуб, во битката за висок пласман.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови