Connect with us

МАКФУДБАЛ ТРЕНЕР на колото: Горазд Михајлов

Силекс успеа да ја сопре Шкендија. Во Кратово многу тешко се освојуваат бодови, а тоа го почувствува и тетовскиот тим.

Горазд Михајлов успеа да најде начин да го сопре фаворитот и оствари важен триумф со својот Силекс. Поради тоа е избран за МАКФУДБАЛ ТРЕНЕР на 7.коло во Првата фудбалска лига.

Тој го предводи МАКФУДБАЛ ТИМОТ НА КОЛОТО.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови