Connect with us

Ако Струга ТЛ го елиминира Слован Братислава, следи дуел со подобриот од мечот Флора Талин – Целје

Македонскиот првак Струга Трим Лум го доби потенцијалниот ривал и за второто квалификациско коло во Лигата на шампионите. Доколку стружани успеат да го елиминираат Слован Братислава,...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook