Connect with us

Агим Ибраими подели пакетчиња за најмладите во Тетово (ФОТО)

Ѕвездата на Шкендија, Агим Ибраими, и младите фудбалери Арбин Зејнулаи и Зија Мерџани, поделија пакетчиња на дечињата од Дневниот центар за посебни потреби во Тетово и во ОУ Лирија. Клубот Шкендија веќе шеста година во пресрет на новогодишните празници ги усреќува најмладите во градот со подароци. 

     

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Facebook

Тимови