Connect with us

Ди-џеј Елмас: Во соблекувалната со звучник поголем од него (ФОТО)

Македонија го крена на нозе Букурешт. Нова мода за ЕВРО, Елиф Елмас носи во соблекувалната поголем звучник од него. И во музички амбиент, „црвено – жолтите“ се подготвуваат за тренинг на стадионот на Стеауа.

Втор ден за македонскиот национален тим во Романија, се одбројува и до историскиот прв меч на европските првенства против Австрија.

Advertisement

Facebook

Тимови