Connect with us

Борец ги претстави засилувањата и ги почна подготовките (ФОТО)

Македонскиот прволигаш Борец ги претстави засилувањата за новата сезона и стартуваше со летните подготовки. Тренерот Борче Христов со соработниците го одржа првиот тренинг со тимот. За...

Повеќе содржини

Тимови

Advertisement

Facebook